Katalógus

AFGG-35_23

AFGG-35_23

Centrifugális ventilátor AFGG-35_23; 50000 m3/h; 3402 Pa; 75 kW

Légi és közlekedési tervezés. Ez egy radiális közepes nyomású ventilátor hátrahajlított lapátokkal. A ventilátor forgórészét közvetlenül hajtja meg, ha a járókereket az elektromos motor tengelycsapjára rögzíti. A spirálventilátor ház hegesztett, ellenőrző nyílással van felszerelve a statikus és dinamikus kiegyensúlyozás érdekében. A ventilátort rögzített kerethez rögzítik rezgéskompenzátorok segítségével. A kipufogó- és kipufogócsövek összekapcsolását rugalmas csatlakozással oldják meg.

Válasszon egy változatot:

Kivitel a tiszta levegő elszívására

A normál kivitelű ventilátort tiszta levegő vagy levegő szállítására tervezték finom por keverékével, legfeljebb 20 mg/m3-ig. A ventilátorok leggyakoribb alkalmazása a szűrőberendezés mögé történő telepítés. A normál kivitelű ventilátort nem szánják robbanásveszélyes levegő, maró hatású levegő, valamint szálas porfrakciók keverékével rendelkező levegő elszívására, amely a ventilátor forgórészéhez tapadást és az azt követő egyensúlyhiányt okozhat.

Szállítás tervezése

A szállítóventilátort levegő szállítására tervezték, legfeljebb 30 mm szilárd részecskékkel keverve. A ventilátor leggyakoribb alkalmazása a szívócső útjára való telepítés a szűrőberendezés vagy a ciklon elválasztó előtt. A szállítóventilátor szikrákkal védett, és a 22. zóna számára robbanásveszélyes por elszívására tervezték, a por rostos részeinek keverékével történő levegő, papírcsíkok, fűrészpor, kemlonpor stb.
  • rendelési szám AFGG-35_23
  • rajongói modell RL 1000/4-II
  • RPM 1485 RPM
  • légáramlás 50 000 m3/h
  • ventilátor nyomása 3 402 Pa
  • elektromos motor bemenete 75 kW
  • ventilátor súlya 1278 kg
  • anyag tervezés standard 11375
  • felületvédelem lakkozott